W Elblągu przy ulicy Willowej powstanie osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych pod nazwą „Willowa Park”. Osiedle ma powstać w dwóch etapach. Za realizację pierwszego z nich odpowiada elblążanin Pan Tomasz Miernik z firmy Miernik Development, natomiast właścicielem gruntów pod drugi etap domów jest EL Invest Development.

Jak wskazuje inwestor pierwszego etapu osiedla, Pan Tomasz Miernik, obecnie inwestycja jest w fazie przygotowywania dokumentacji i wymaganych pozwoleń. Prace projektowe zakończą się jesienią tego roku. Uzyskanie ostatecznych pozwoleń na budowę planowane jest na przełom października i listopada br.
Właściciel firmy Miernik Development informuje ponadto, iż „prace budowlane dla I etapu ruszą na początku 2020 roku i trwać będą około 16 miesięcy”.
Zamysłem deweloperów inwestycji Willowa Park, było stworzenie w tej części miasta osiedla tradycyjnych domów o komfortowym wnętrzu (o powierzchni około 157 metrów kwadratowych).
Jak wskazuje Tomasz Miernik, główną zaletą osiedla będzie spokojne położenie i dobre skomunikowanie z centrum miasta, a także podłączenie domów do miejskich mediów. Na osiedlu zaplanowano między innymi; wykonanie prywatnej drogi wewnętrznej z kostki brukowej, podjazdów do garaży i trawników na ogrodach.

– Ponadto dużą wagę przykładamy do usytuowania domów na działce – korzystnego względem stron świata, oraz związanego z tym funkcjonalnego układu pomieszczeń. Chodzi o to, aby wejście do domu oraz garażu zlokalizować od strony północnej, natomiast salon i wyjście na główną część ogrodu umieścić od strony południowej – wskazuje Tomasz Miernik.
Inwestor jednocześnie informuje, że z chwilą uzyskania wszelkich prawomocnych decyzji, przedstawi ofertę nabycia na własność domów realizowanych w I etapie (budynki w stanie deweloperskim, wraz z własnością gruntu, oraz udziałem w prywatnej drodze).

źródło: https://www.portel.pl/wiadomosci/osiedle-willowa-park-nowe-domy-w-elblagu/112097

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102