DOM

 

Mój zamiar – to stworzenie dla klientów osiedla Willowa Park przestrzeni do życia o wysokiej jakości, jednocześnie zapewniającej komfort oraz funkcjonalność, którą to z kolei dostosuję do obecnych standardów i oczekiwań, jednocześnie biorąc pod uwagę czynniki ekonomiczne, które przecież są tak ważne dla klientów.

Jeden segment domku na osiedlu Willowa Park będzie posiadał powierzchnię użytkową wynoszącą 167,90 metrów kwadratowych wraz z garażem.

Każdy segment będzie miał dodatkowe 29 metrów kwadratowych powierzchni zlokalizowanej na strychu, policzonej od 1,80 do 2,40 metra wysokości. To niewątpliwy atut.

Na osiedlu tym wybudowane zostanie 20 segmentów ( 10 domów bliźniaczych) w identycznej tradycyjnej oraz lekko modernistycznej tonacji, które to wraz z zagospodarowanym terenem urbanistycznie stanowiły będą zwartą i spójną całość.

Powierzchnie działek, które przyszli właściciele nabędą wraz z każdym domkiem na wyłączną własność, kształtują się od około 299 do 382 metrów kwadratowych, przy czym skrajne działki można będzie połączyć i wybudować tym samym większy segment domku.

Obszerny parter domku posiada ponadstandardową wysokość wynoszącą 2,78 metra. Zlokalizowane są tam pomieszczenia o następujących wielkościach wskazanych w poniższej tabeli wyrażonych w metrach kwadratowych.

Tabela prezentująca wielkości pomieszczeń parteru domku.

Nazwa pomieszczenia parteru Powierzchnia użytkowa parteru
Pokój dzienny 30,10
Jadalnia + komunikacja 17,60
Aneks kuchenny 7,20
Garaż 19,00
Wiatrołap 3,70
WC 1,90
Pod schodami na węzeł ciepłowniczy 2,00
Podsumowanie metrów kwadratowych 81,50

Salon oraz jadalnia są doświetlone naturalnym światłem wchodzącym do domu przez duże okna, a prostokątne kształty pomieszczeń pozwolą Państwu na aranżację wnętrza w sposób zmaksymalizowany pod względem wykorzystania powierzchni pomieszczeń. To niewątpliwa zaleta.

Proszę zwrócić uwagę na wysokość pomieszczeń parteru, która to daje nam poczucie całkowitej swobody i oddechu.
Na poddaszu o wysokości 2,60 m jest jeszcze lepiej, aby nie napisać komfortowo.
Wieczorem przenosimy się na górną kondygnację, celem podjęcia zasłużonego odpoczynku.
To oaza relaksu dla rodziców oraz miejsce nauki dla dzieci.
Bo co można powiedzieć o pokojach dla naszych dzieci które mają, lekko ponad 20 m2 i to praktycznie bez skosów.

Doprawdy rzadko spotykamy pokoje tak znakomicie zaprojektowane pod względem ich prostokątnego kształtu oraz ich ponadstandardowej powierzchni.

Decydując się na zakup domku na osiedlu Willowa Park, decydują Państwo również o komforcie mieszkania Waszych dzieci.

W pokoju, gdzie mieszkać będzie dziewczynka można znakomicie zaaranżować garderobę, ponieważ wielkość i kształt pokoju pozwala na niemalże dowolną aranżację.

Z kolei w pokoju, gdzie mieszkać będzie chłopiec zamontowanie na przykład drabinki do ćwiczeń będzie wspaniałym wyzwaniem dla “oderwania” dziecka od “komputera”.

Mamy czuć, iż mieszkamy w domku – a podział „życia” dziennego w którym funkcjonujemy na parterze, ma wyraźnie oddzielać się od życia wieczornego i nocnego, które to przenoszone jest na wyższą kondygnację.

Percepcja człowieka postrzega to w sposób zupełnie naturalny, dlatego też wypoczynek staje się komfortową normą życia w domku, czego nie otrzymamy mieszkając w bloku.

Duża przestrzeń na poddaszu oferowanego domku – to nasz bezapelacyjny atut.

Zlokalizowane są tam pomieszczenia o następujących wielkościach wskazanych w poniższej tabeli wyrażonych w metrach kwadratowych.

Tabela prezentująca wielkości pomieszczeń poddasza domku wersji z 3 pokojami.

Nazwa pomieszczenia poddasza Powierzchnia użytkowa poddasza
Szczytowy pokój dziecięcy 21,80
Środkowy pokój dziecięcy 21,70
Pomieszczenie rodziców wg poniższego rozdzielnika 27,50 wg poniższego
Sypialnia rodziców 14,70
Garderoba rodziców 4,70
Łazienka rodziców z pralką 8,10
Komunikacja 9,30
Wspólna łazienka 6,10
Podsumowanie metrów kwadratowych 86,40

Podsumowanie zbiorcze ilości metrów kwadratowych powierzchni domku:

Rodzaj kondygnacji Powierzchnia użytkowa
Powierzchnia parteru z garażem 81,50
Powierzchnia poddasza 86,40
Razem powierzchnia bez strychu 167,90
Dodatkowa powierzchnia podłogi strychu liczona od
1,80 metra wysokości
29,00

Ponadto na życzenie klientów w wariancie dodatkowo odpłatnym mogę zaadaptować strych domu ( dodatkowe jego ocieplenie, wykonanie podłogi, dwa okna dachowe, zamontowanie opuszczanych drewnianych schodów ), który to może być wykorzystywany jako dodatkowa przestrzeń na sezonowe przedmioty takie jak: torby podróżne, łyżwy, narty, wrotki czy rolki, opakowania kartonowe, choinkę z jej wyposażeniem, centrum elektroniczne dla domu takie jak serwer lub router, symbolicznie używane rzeczy na święta, czy chociażby nieużywane już zabawki naszych dzieci.

Jeśli natomiast wystąpi potrzeba “stworzenia” dodatkowego pokoju czy małej pracowni lub gabinetu do pracy domowej również przewidziano takie rozwiązanie.

Wariant poddasza z 4 pokojami pokazuje takie rozwiązanie.

Skoro mamy mieszkać w domku, czujmy tą przestrzeń i nie upychajmy sezonowych rzeczy, tak jakbyśmy mieszkali w bloku.

Z kolei w garażu wyprowadzę instalację wodną do zainstalowania zlewu i kranu, z którego będzie można korzystać w przypadku chęci podlewania ogrodu lub symbolicznego wyczyszczenia pojazdu czy umycia podłóg.

Będziecie przecież mieszkać w domku, więc brudna woda po myciu nie będzie zlewana w części mieszkalnej tylko w gospodarczej.

Jeśli wystąpi taka potrzeba to w garażu zamontujemy dodatkowe gniazda elektryczne, aby Panowie mogli swobodnie podłączać swoje hobbystyczne urządzenia , a Panie z kolei – aby mogły zainstalować dodatkową zamrażarkę na przechowywanie sezonowych owoców.

Nie ma przecież nic wspanialszego jak zaserwowanie dla naszych dzieci w styczniu na podwieczorek deseru z odmrożonych truskawek, jagód i malin. Mieszkając w domku mamy przecież na to miejsce.

Elewacja będzie prezentowała się okazale i nieszablonowo, a przy tym będzie prostą i zwartą architektonicznie bryłą.

Tradycyjna architektura domku w połączeniu z kolorem bieli ( kolor zbliżony do RAL 9002 ) w połączeniu z imitującą drewno deską ożywi ciemnoantracytowy ( kolor zbliżony do RAL 7016 ) dach, okna i drzwi zewnętrzne. Połączenie drewna z modnym trendem kolorów biało – antracytowych daje poczucie zachowania tradycji z nutą nowoczesności.

Prywatna droga wewnętrzna o szerokości około 5 metrów pozwoli na swobodną dwukierunkową komunikację. Główna brama przesuwana wyposażona zostanie w czujniki ruchu, które to czuwać będą nad bezpieczeństwem, aby nie doszło do sytuacji nieporządanych. Obok bramy zamontowana zostanie furtka wejściowa.

Zaprojektowany podział osiedla Willowa Park w zakresie posadowienia domków pozwoli każdemu klientowi znaleść odpowiednie dla siebie miejsce. Dla klientów lubiących dużą ilość słońca domy zlokalizowane w lini szkoły podstawowej nr 16 będą doskonałym wyborem. Tutaj domki zostały usytuowane w taki sposób, aby południową stronę stanowiły ogródki oraz pokoje dzienne. To niewątpliwa zaleta. Z tak usytuowanym ogródkiem trawa będzie rosła głębią zieleni, rośliny będą pięknie i szybko wzrastać. Ciekawa, ale i tradycyjna oraz nieszablonowa architektura, przemyślane rozplanowanie pomieszczeń, dobra jakość wykonania, materiały o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych i estetycznych są atutami tej inwestycji. Wnętrze domku cechuje przestrzeń, z przeszkleniami od strony ogrodu, dzięki czemu otaczająca zieleń ogrodu niemalże wchodzi do domku.

Klucze do nowego domku klienci otrzymają najpóźniej w ciągu 24-stu miesięcy od podpisania chroniącej prawa klientów, notarialnej umowy deweloperskiej. Płatności na poczet domku odbywają się kwartalnie, zgodnie z kontrolowanym przez bank postępem prac budowlanych. Środki rozliczane są poprzez mieszkaniowy rachunek powierniczy, w ramach którego każdy domek posiada subkonto do indywidualnego księgowania wpłat. Planowany termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2021 roku, a przeniesienie prawa własności to II kwartał 2022 roku.

 

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102