Zalety osiedla Willowa Park

 

E

Światłowód w każdym segmencie domu.

E

Osiedle Willowa Park zlokalizowane jest na działce u zbiegu ulic Sadowej oraz Willowej w Elblągu. Ta lokalizacja jest ciekawą i pożądaną przez elblążan częścią miasta. To jego niewątpliwe największa zaleta.

E

Ulica Willowa to ulica publiczna i ślepa z nową nawierzchnią asfaltową oraz
chodnikiem.
Ulica Sadowa to również ulica publiczna i zostanie w 2020 roku wyremontowana wraz z nowymi chodnikami.

E

Oprócz lokalizacji istotnym czynnikiem przewyższającym oferty innych deweloperów jest cena zakupu domku z osiedla Willowa Park w porównaniu do cen zakupu nowego mieszkania.

E

Cena 1 m2 domku na Willowa Park to tylko 4510,00 zł brutto jako cena końcowa.

Ceny 1 m2 mieszkań wg raportu z maja 2020 roku w Elblągu osiągają ceny 5650,00 zł brutto, a kawalerki ok. 6300,00 zł brutto.
E

Doskonała komunikacja, szybki dojazd do domku, a potem spokojny relaks wieczorem lekko na uboczu, ale wciąż w Elblągu – tak właśnie będzie się mieszkało na osiedlu Willowa Park. Nie martwimy się o transport dzieci do szkoły, czy na zajęcia dodatkowe. Wszytko zlokalizowane jest tuż obok.

E

Zakup własnego domu może okazać się bardziej ekonomiczny niż zakup mieszkania
mając na uwadze cenę liczoną za m2.
Mieszkańcy naszego miasta coraz częściej zauważają, że wygoda i komfort są w życiu
bardzo ważne.
Niewątpliwie mieszkając w domku jesteś uwolniony od wszelkich odgłosów
dobiegających z sąsiadujących mieszkań, jak i klatki schodowej.
Mieszając w domku w mieście jesteś lepiej zorganizowany logistycznie. Nie marnujesz
czasu na dojazdy do pracy czy szkoły, nie wspominając już o wyjazdach na dodatkowe
zajęcia swoich dzieci.

E

Instalacje miejskie swoją przewagę pokazują już w kosztach eksploatacji, ale i samej funkcjonalności. Na osiedlu Willowa Park nie będziemy martwić się o eksploatację.

Domki na Willowa Park mają dostęp do pełnej infrastruktury. Inwestor przeanalizował wszelkie
koszty eksploatacyjne dla przyszłych nabywców i wybrał najkorzystniejsze dla nich.

Koszty kanalizacji dla mieszkańców domów nie posiadających miejskiej sieci kanalizacyjnej ( np. domy zlokalizowane w Elbląg-Dąbrowa ) wg stawki przypadającej na 2019 roku dla rodziny 4 osobowej za wywóz nieczystości płynnych ( szambo ) w cyklu po dwa razy w miesiącu płacą około 371,52 zł miesięcznie, co rocznie daje kwotę 4.458,24 zł !

Natomiast dla domków osiedla Willowa Park, gdzie miejska instalacja kanalizacyjna będzie doprowadzona do każdego domku – ta kwota oscylować będzie tylko około 81,63 zł dla 4 osobowej rodziny za miesiąc, co rocznie daje kwotę 979,56 zł. Różnica jest kolosalna i wynosi 3.478,68 zł w skali roku ! ( dane na 2019 rok ).

E

Instalacje grzewcze jak i wszystkie inne media będą wykonane na gotowo i stanowią chyba jeden z ważniejszych czynników przemawiających za atutem zakupu domków na osiedlu Willowa Park.
Ogrzewanie domu oraz ciepłej wody odbywać się będzie poprzez wybudowany w wewnętrznej uliczce gazociąg.
W domu zainstalowany zostanie piec gazowy dwufunkcyjny, więc nabywcy będą mieli możliwość dostosowania poziomu ciepła do swoich indywidualnych potrzeb.

E

Na osiedlu Willowa Park znajdować się będzie wewnętrzna wykonana z polbruku droga, brama przesuwana sterowana pilotem, zamykana na klucz i elektrozaczep furtka, a całe osiedle ogrodzone zostanie płotem panelowym.
Z kolei linia płotu od strony wjazdu na osiedle Willowa Park będzie prezentowała się okazale i nietuzinkowo. Ta część płotu zostanie wymurowana z naniesionym na niej logiem Willowa Park.

Wartym uwagi jest to, że na innych osiedlach np. Elbląg-Dąbrowa drogi nie zostały i prawdopodobnie szybko nie zostaną wybudowane, ponieważ brak jest zgody wszystkich jej współwłaścicieli w zakresie dosłownie różnorakim. Te „drogi” to klepiska wykonane z czegokolwiek by przykryć grunt rodzimy. Jaki jest tego efekt – w lato po przejechaniu kilkunastu metrów samochodem  ( często po nierównościach, wybojach i wgłębieniach – a po opadach deszczu również po błotnych kałużach ) pojawia się kurz oraz pył, natomiast w dni deszczowe zarówno auto jak i podjazd, a na pewno już posadzka w garażach są wiecznie ubłocone. Tym samym elementarna czystości okien, ich szyb, czystość elewacji czy kanałów wentylacyjnych pozostawia dużo do życzenia.
Zimą jest jeszcze gorzej, dla odśnieżania, dla czystości, dla samopoczucia i dla samochodu.

E

Kupując domek na osiedlu Willowa Park nasz klient otrzymuje wartość dodaną. Domki osiedla Willowa Park to inwestycja na lata, która przyniesie dużą stopę zwrotu w przyszłości.

Cena nieruchomości zawsze zależy od jej lokalizacji.
Domek na Willowa Park nie tylko nie straci na swojej wartości, ale i zyska – bo nie ma już takiej
lokalizacji jak Willowa Park.

DOM

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102