Osiedle Rawska Park 2023


“Rawska Park” – to dziewięć wolnostojących parterowych domów.

Zaprojektowane zostało jako kameralne, prywatne osiedle zlokalizowane na wzgórzu, na południe od wjazdu z ulicy Rawskiej. Ukształtowanie terenu na której wybudowane zostanie “Rawska Park” stanowi o jego najważniejszych walorach, którymi są niewątpliwie lokalizacja w mieście jak i przepiękny widok na oddalone Jezioro Drużno oraz panoramę Elbląga.
Wewnętrzna uliczka osiedlowa, wejście do domu jak i wjazd do garażu zaprojektowane zostało od strony północnej, natomiast piękne, zielone ogrody od południowej.
“Rawska Park” to jedno z ostatnich osiedli domów jednorodzinnych jakie zostanie wybudowane w mieście – “Rawska Park” w Elblągu.

Prywatność osiedla “Rawska Park” to kompleksowe jego ogrodzenie wraz z przesuwaną bramą wjazdową na osiedle sterowną pilotem jak i otoczenie już istniejącej zabudowy jednorodzinnej.
Uliczka wewnętrzna wykonana zostanie z kostki polbruk, a podjazdy do garażu jak i wejście do domu z pięknych płyt polbruk.
Ambientowe oświetlenie uliczki dopełni całości kompletności wykonania architektury osiedla.

Na osiedlu zaplanowano wybudowanie tylko 9 wolnostojących, parterowych domów około 135 metrów kwadratowych, każdy na działce około 700 metrów kwadratowych.
Każdy dom zostanie wybudowany oddzielnie, a dookoła domu rozpościerać się będzie zielony trawnik.
Domy wybudowane zostaną w jednym rzędzie, tak aby prywatność nie była zakłócana.

Osiedle “Rawska Park” zintegrowane zostanie z już istniejącym otoczeniem w zakresie istniejącej i otaczającej architektury zabudowy jednorodzinnej.
To co ważne – to fakt, że w otoczeniu “Rawska Park” nie powstanie żadne “blokowisko” – tereny te mają przeznaczenie zabudowy domów jednorodzinnych, a na większości działek wybudowano już domy jednorodzinne.

Domy parterowe na osiedlu “Rawska Park” to doskonała alternatywa w porównaniu do cen zakupu mieszkania ( około 8.500,00 zł za 1 metr kwadratowy ) w zwykłych blokach jak czy budowy domu metodą gospodarczą poza Elblągiem ( często bez wykonania drogi dojazdowej do domu w standardzie np. kostki polbruk).
Ponadto nikt już przecież nie chce marnować czasu na dojazdy do Elbląga jak i marnowanie czasu w pogłębiających się zakorkowanych ulicach miasta.
Tak samo jak nikt nie chce jeździć po błotnistej drodze dojazdowej do swojego domu ( patrz domy wybudowane w Elbląg-Dąbrowa ).

Wzorem już zrealizowanego przeze mnie osiedla “Willowa Park” w Elblągu, Klient nabywa na własność: dom, grunt z ogródkiem oraz dodatkowo jako współwłasność – osiedlową uliczkę wewnętrzną, a to wszystko w doskonałej lokalizacji jakim jest miasto Elbląg.

Osiedle “Rawska Park” zostało ukryte w odległości dosłownie około 86 metrów od ulicy Rawskiej.
Wjazd na osiedle “Rawska Park” jest z ulicy Rawskiej.
W niedalekiej lokalizacji od “Rawska Park” znajdują się: szkoły podstawowe, szkoły średnie, apteka, przystanki tramwajowe oraz autobusowe, dyskont Biedronka oraz Lidl.
Imprezy kulturalne jak np. wieczory kabaretowe, koncerty lub też wydarzenia sportowe organizowane są m.in. w hali sportowo-widowiskowej zlokalizowanej przy alei Grunwaldzkiej nr 135 do której spacerem z osiedla “Rawska Park” dojdzie się w około 15 minut.
Dojazd samochodem z osiedla “Rawska Park” do centrum Elbląga zajmie około 6-7 minut, natomiast wyjazd na trasę nr S7 zajmie około 3-4 minut.
W dalszym sąsiedztwie od osiedla “Rawska Park” znajduje się szpital, przychodnia, przedszkole, kościół oraz jedne z większych w Elblągu centr handlowych. Dworzec główny w Elblągu znajduje się w odległości około 3 km. Do popularnych i tanich dyskontów spożywczych dojazd samochodem nie powinien zająć dłużej niż 4-6 minut. Do szkół średnich wiosną i latem młodzież dotrze spacerem
w ok. 20-25 minut.

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102