Inwestycje w przygotowaniu

 

Z chwilą ukończenia budowy prywatnego osiedla “Willowa Park” w Elblągu, w 2022 roku rozpoczynam kolejną inwestycję na Bałtykiem !

Przedsięwzięcie Deweloperskie z niespotykanym dotąd widokiem na Morze Bałtyckie sprzedawane będzie pod nazwą handlową: BALTIC SEASIDE RESORT.

Architektura kształtować się będzie nietuzinkowo. Funkcjonalny układ dużych apartamentów pozwoli jego właścicielom odpoczywać tam przez cały rok, ciesząc się świeżym powietrzem i zapierającym dech w piersi widokiem.

Projektowane apartamenty pozwolą na stworzenie miejsca odpoczynku w dwu lub trzypokojowych mieszkaniach z przestronną kuchnią oraz ponadstandardową łazienką.

Bezpośrednia bliskość morza, plaży, lasów, ścieżek rowerowo-pieszych – pozwoli moim klientom odpocząć od zgiełku miasta i pędu w pracy.

Do apartamentowca BALTIC SEASIDE RESORT dojechać będzie można w tradycyjny sposób samochodem lub też, cisząc się spokojem fal i lekkiego wiatru we włosach, łodzią motorową. Zacumować i odpływać można będzie z Elbląga, Suchacza / Kadyn, Tolkmicka, Fromborka czy Nowej Pasłęki.

Prace projektowe w toku.

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102