CENNIK

 

Jestem przekonany, że oferowane domki w kategorii lokalizacji, pomysłu oraz jakości w stosunku do oferowanej ceny są zdecydowanie konkurencyjne.

Elbląska inwestycja osiedla Willowa Park, ( zresztą podobnie jak i wszystkie inne ) oparte są wyłącznie na środkach własnych Tomasza Miernika bez udziału kredytów, pożyczek oraz bez hipotek na gruntach. Ten fakt pozwala na zoptymalizowanie stosunku oferowanej ceny za daną nieruchomość do jej wielkości.

Zastanówmy się wspólnie przed podjęciem tak ważnej przecież w życiu decyzji jaką niewątpliwie jest zakup nieruchomości mieszkalnej.

Jeśli policzymy oferowaną przeze mnie cenę za domek okazuje się, że jest on znacznie tańszy od nowych mieszkań w blokach.

Ponadto jeśli dodatkowo uwzględnimy fakt posiadania własnej działki z ogrodem na wyłączną własność oraz drogi jako współwłasności otrzymujemy kolejną wartość dodaną.

I w końcu kolejna tak ważna rzecz – domek w mieście, domek w Elblągu. Nigdzie nie dojeżdżamy. Wszytko mamy „pod ręką”, na miejscu.

Ale to nie koniec korzyści.

Kolejną niefinansową korzyścią jest przecież komfort mieszkania w domku z własnym ogrodem jak również z ograniczoną liczbą sąsiadów „nad naszymi głowami i pod naszymi stopami”.

Dzieci będą zachwycone jedząc wiosenno-letnie sobotnie i niedzielne posiłki wraz z rodzicami we własnym ogrodzie, a to wszystko bez wyjeżdżania z miasta jak również bez wychodzenia z bloku.

Wszystko to odbywać się będzie na zamkniętym i prywatnym osiedlu – w mieście, nic poza miastem.

Zatem policzmy wspólnie.

Jeśli założymy, iż nowe mieszkanie od dewelopera kształtuje się w Elblągu w cenach rozpoczynających się od kwoty 5.650,00 zł  do dochodzących do kwoty 6.300,00 zł za 1 metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej ( przyjmując oczywiście stawki nie najwyższe, tylko już uśrednione ) to średnia ich wartość wyniesie około 5.975,00 zł za 1 metr kwadratowy.

Na osiedlu Willowa Park cena 1 metra kwadratowego oferowanego przeze mnie domku z działką jako wyłączna własność ( na której mamy ogród  ) wraz ze współwłasnością w drodze wewnętrznej i komfortem faktu mieszkania na prywatnym i zamkniętym osiedlu w Elblągu wynosi tylko 4.510,00 zł.

Za cenę 4.510,00 zł klient otrzymuje: 

  • własność segmentu domku o powierzchni 167,90 m2, 
  • własność działki na której wybudowano segment domku,
  • dodatkowy metraż strychu użytkowego o powierzchni od 29 m2 do 51 m2, 
  • współwłasność w drodze wewnętrznej, furtce i bramie przesuwanej
Liczba
porządkowa
Adres Cena Wielkość działki Dostępność
1 1A ok. 684 Sprzedany
2 1B ok. 302 Sprzedany
3 2A ok. 302 Sprzedany
4 2B ok. 302 Sprzedany
5 3A ok. 302 Sprzedany
6 3B ok. 302 Sprzedany
7 4A ok. 302 Sprzedany
8 4B ok. 302 Sprzedany
9 5A ok. 302 Sprzedany
10 5B ok. 637 Sprzedany
11 6A ok. 662 Sprzedany
12 6B ok. 300 Sprzedany
13 7A ok. 300 Sprzedany
14 7B ok. 300 Sprzedany
15 8A ok. 300 Sprzedany
16 8B ok. 300 Sprzedany
17 9A ok. 299 Sprzedany
18 9B ok. 299 Sprzedany
19 10A ok. 299 Sprzedany
20 10B ok. 630 Sprzedany

Dodatkowo w celu ewentualnego spersonalizowania, a tym samym wyjścia naprzeciw możliwych potrzeb przyszłych klientów oferuję: „System Developer Plus”, który przedstawia poniższe propozycje:

  1. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie domku odpowiednio wcześnie, zmiany w zakresie: układu ścian działowych, umiejscowienia gniazd, grzejników, czy też przyłączy do umywalek, wykonane zostaną nieodpłatnie.
  2. W przypadku podjęcia decyzji o zakupie domku odpowiednio wcześnie, zmiany w zakresie jego ponadstandardowego wyposażenia ( za dodatkową opłatą ) będą jeszcze możliwe. Mogą to być np. dla okien – szyby antywłamaniowe lub szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej, dodatkowa adaptacja strychu wraz z zamontowaniem opuszczanych schodów, jego dodatkowym ociepleniem, dodatkowe gniazda elektryczne w domku, wykonanie dodatkowych elementów z kostki brukowej w ogrodzie ( powiększenie tarasu, miejsce na grill, dodatkowe alejki ), gniazda elektryczne zewnętrzne czy wypusty kablowe do oświetlenia ogrodu, przyłącza ogrodnicze ( np. woda ), system klimatyzacji lub inne wg życzeń, ale i przede wszystkim możliwości techniczno-prawnych.
  3. Dla pierwszych klientów przekazane zostaną dane firmy wykończeniowej. To sprawdzona jakościowo i terminowo „ekipa” pracowników zajmujących się wykończeniem wnętrz Waszego domu na „gotowo” wg przygotowanego przez Państwa indywidualnego projektu. Umowę jak i negocjacje cenowe w przypadku akceptacji podpiszecie Państwo z tą właśnie firmą.
  4. Dla klientów, oczekujących na wykonanie ogrodu wg ich specjalnych preferencji przekazane zostaną dane firmy ogrodniczej współpracującej przy wcześniejszych inwestycjach. Umowę jak i negocjacje cenowe w przypadku akceptacji podpiszecie Państwo z tą właśnie firmą.

DOM

Miernik Development | miernikdevelopment@gmail.com | tel. + 48 602 617 102

Miernik Development
miernikdevelopment@gmail.com
tel. + 48 602 617 102